''Death is peaceful, easy. Life is harder.''

Říjen 2008


Lucie Vondráčková - Strach

30. října 2008 v 19:34 | Veronika |  Videoklipy

Ewa Farna Bozi mlejny melou

30. října 2008 v 19:27 | Veronika |  Videoklipy

Ewa Farna - Jaký to je

30. října 2008 v 19:19 | Veronika |  Videoklipy

Crazy Frog Last Christmas

29. října 2008 v 17:09 | Veronika |  Videoklipy
Návštěvnost:20.10. 2008 - 26.10. 2008

27. října 2008 v 19:41 | Veronika |  Statistiky
Pondeli: 2
Utery: 6
Streda: 8
Ctvrtek: 8
Patek: 6
Sobota: 9
Nedele: 11

Celkem: 50

shrek scene-bird exploding...

26. října 2008 v 22:27 | Veronika |  Shrek

Shrek Karaoke

26. října 2008 v 22:24 | Veronika |  Shrek

Shrek-Halalujha

26. října 2008 v 22:23 | Veronika |  Shrek

Perníkový panáček

26. října 2008 v 22:13 | Veronika |  Shrek
Perníček možná vypadá měkoučce a sladoučce,ale ve skutečnosti je to tvrdý chlapík! Když dojde na lámání perníku,je to přítel,na kterého se dá spolehnout. At již ho mučí lord Farquaad anebo mu vyhrožuje kapitán Hook,Perníček nikdy nezradí ostatní pohádkové bytosti a své přátele!
Tvůrcem Perníčka je pekař Vdoleček,který bydlí v Moučné ulici.
Perníček se narodil v tradiční kamenné peci jako jedno z perníkových osmerčat. Je super rychlím běžcem. Jak se říká v jedné rýmovačce: ,,... nechytíš mě,to bych řek,jsem perníkový panáček".
Jeho vrozená rychlost a pohyblivost je ve společenství sušenek vzácností.
Mladý Perníček nastoupil do Sušenkové akademie a vynikal v předmětu Ekonomika domácnosti.
Svatební den byl jeho nejštastnějším dnem. Bohužel vztah se velmi záhy rozpadl.
Poté co při Farquaadově krutém mučení v mléku přišel o obě nohy,potřeboval Perníček nové končetiny. Superkvalitné cukrový steh chirurgům umožnil,aby mu transplantovali čerstvou náhradu.Ale po měsících bolestivého cvičení a rehabilitací byly Perníčkovy nohy stejně silné jako ty původní.

Princezna Fiona

26. října 2008 v 14:15 | Veronika |  Shrek

Poté,co se krásná princezna Fiona stala jako dítě obětí záhadného kouzla,rodiče ji poslali do vzdálené věže, kde měla čekat na vysvobození krásným princem. Když se však ukáže, že jejím zachráncem je zelený zlobr jménem Shrek,Fiona si uvědomí že nemusí nic skrývat.
Mladý pár k sobě zahoří láskou a Fiona začne mít svoji zelenou pokožku ráda.
Když ji rodiče zavřeli do věže,Fiona čekala,že ji zachrání šarmantní princ. Místo toho se jí však dostalo obrovského zeleného zlobra porušujícího všechna pravidla! Měl ji probudit něžným polibkem - a on z ní málem vytřásl duši. Nabídla mu jako projev vděčnosti kapesníček a on si s ním otřel svoji začazenou tvář! A jejich manželství je rovněž neobyčejné.
Jako dítě si Fiona vedla deníček,plný snů o pohádkovém štěstí. Od té doby však už stačila poznat hořkou pravdu.
Od dob kdy byli Fiona a Shrek novomanželé spokojeně žijící v bažině, se toho hodně změnilo. Fiona a Shrek mají děti!

Oslík

25. října 2008 v 20:54 | Veronika |  Shrek
Toto rychlonohé,hubaté,odvážné,pod štastnou hvězdou narozené zvíře náhodou vrazí do Shreka a Shrekův svět je najednou o mnoho hlučnější. Oslík se do všeho plete,a i když si to Shrek nepřizná, bez něj by se neobešel. Je možné,že když se stal Oslík otcem, tak se konečně uklidní,... ale možná také ne!
Oslík je věčný optimista i po dni plném katastrof prohlásí: ,,Myslím, že dnes to šlo celkem dobře."
Oslíkova schopnost mluvit často překvapí lidi,kteří jej potkají. Jak ale říká Shrek-pravým uměním je přinutit ho sklapnout.
Má sklony propadat panice - asi jednou věcí která ho nevyděsí k smrti je Shrek.
Nemírně rád zpívá,kvílí a píská nebo provádí jiné věci,u kterých se nadělá mnoho hluku.
Oslíku lichotníkovi na vzhledu nezáleží. Často se nechá unést- nejen romantikou, ale také svou ohromnou přítelkyní s ohnivým dechem.
Co vznikne když se skříží drak a oslík? No přece množství létajících a ohen chrlících DROSLÍKŮ!
Oslík zbožnuje být otcem a svým dětem dal skvělá jména jako Buráček,Laskonka,Koko,Banánek nebo Doboška.

Shrek

25. října 2008 v 20:35 | Veronika |  Shrek
O Shrekovi:

Na první pohled vypadá Shrek jako velký,zelený,hrůzostrašný zlobr. Ve Shrekovi se však skrývá mnohem víc,než je navenek patrné. Pohled na něj možná nahání hrůzu, avšak ve skutečnosti je to dobrosrdečný zlobr s mimořádně laskavým srdcem.Kdysi žil sám v bažině, to se však změnilo když zachránil princeznu Fionu. Tito dva měli společného víc, než si napočátku uvědomovali!
Shrek miluje přírodu a zejména svůj domov v bažině. Toho všeho se vzdá, když se ožení s Fionou a přestěhuje se do královské povinnosti příliš zmáhající,sní o časech,kdy jeho jedinou starostí bylo to,jestli si dá k večeři šneka,nebo brouka. Považoval se za samotáře dokud se však z něho,Oslíka a Kocoura v botách nestali skuteční přátelé.Shrekova oblíbená jídla:

Shrekův apetit je pro živočichy z bažin pohromou!

* Chytá vodní krysy a opéká je nad plamenem.
Výborné jsou podle něj prý taky dušené.
* V oblibě má také bradavičnaté bažinné ropuchy - je z nich mimořádně chutná polévka.
* Chce-li si Shrek po jídle ještě něčeho zobnout,rád si pochutná na toastu s očními bulvami.

shrek trailer

25. října 2008 v 20:02 | Veronika |  Shrek

Shrek 2 - popis filmu

25. října 2008 v 19:08 | Veronika |  Shrek 2

Originální název:Shrek 2
Žánr:Animovaný,Dobrodružný,Fantasy,Komedie,Rodinný
Rok výroby:2004
Režie:Conrad Vernon,Andrew Adamson,Kelly Asbury

Motto

Bylo, ale možná nebylo.

Popis filmu

Animovaný film Shrek 2 navazuje na děj Oskarem ověnčeného prvního Shreka. V pokračování se Shrek, Oslík a princezna Fiona vydávají vstříc novým dobrodružstvím, při nichž se setkají s mnoha populárními postavami z pohádek.

Po souboji s dračicí a zlým lordem Farquaadem o ruku princezny Fiony čeká na Shreka ještě těžší úkol: návštěva tchýně a tchána. Fionini rodiče, král Harold a královna Lillian, vládnou Království za sedmero horami. Novomanželé se spolu s Oslíkem vydají na cestu. Obyvatelé Království za sedmero horami se chystají uvítat znovunalezenou princeznu. Ani král a královna se nemohou dočkat příchodu své dcery a jejího prince. Nikdo z nich však netuší, jak nový zeť vlastně vypadá, a hlavně, jak se jejich malá holčička ... malinko... změnila. Shrek a Fiona nemají ani tušení, jak moc jejich svatba překazila tatínkovy velkolepé plány na rodinné štěstí. Král teď musí na svou stranu získat vlivnou Vílu Kmotřičku, pohledného Prince Krasoně a proslulého zabijáka zlobrů Kocoura v botách, aby jeho vizi "šťastné budoucnosti" napravili.

Počítačově animovanou komedii Shrek 2 režírovali Andrew Adamson, Kelly Asbury a Conrad Vernon, o produkci se postarali Aron Warner, John H. Williams a David Lipman.

Dabing: Mike Myers,Eddie Murphy,Cameron Diaz,Antonio Banderas,Julie Andrews,Rupert Everett,Cody Cameron,John Cleese,Jennifer Saunders,....

Shrek-popis filmu

25. října 2008 v 18:53 | Veronika |  Shrek
Originální název:Shrek
Žánr:Animovaný,Dobrodružný,Fantasy,Komedie,Rodinný,Romantický
Rok výroby: 2001
Režie: Andrew Adamson,Vicky Jenson

Motto

Mládeži do 99 let přístupno.Popis filmu

Shrek, zelený obr s tykadly mimozemšťanů, žije sice docela sám, ale šťastně ve svém domku na samotě u lesa až do chvíle, kdy je doslova přepaden nekonečným zástupem známých i méně známých pohádkových postaviček, které byly vyhoštěny z království nevzhledného a zakyslého Lorda Farquaada. Ve snaze zjednat pořádek a hlavně vrátit klid do svého příbytku Shrek Farquaadovi slíbí, že vysvobodí ze zajetí obávaného draka krásnou princeznu Fionu a přivede mu ji, aby se stala jeho ženou. S pomocí mazaného oslíka, ochotného pro Shreka udělat cokoli, jen ne zmlknout aspoň na okamžik, obr svůj slib splní, jenže pak se to nějak podivně zamotá, zaplete a zkomplikuje, takže je všechno nakonec úplně a docela jinak...

Na první pohled je Shrek, který oživl ve studiu DreamWorks počítačovou animací (nepřehlédněte hvězdné obsazení těch, co propůjčili své hlasy), pohádkou se vším všudy. Setkáte se v ní např. se třemi malými prasátky, Sněhurkou i jejími sedmi trpaslíky, zlým vlkem a neposedným oslíkem, budete se bát zlého draka a radovat se ze záchrany půvabné princezny, ale záhy zjistíte, že každá z těch důvěrně známých postav je přinejmenším stejně svérázná jako titulní hrdina, zemitý obr s květnatou mluvou. Fiona dokáže bojovat jakoby si jen "odskočila" z Matrixe a navíc večer co večer uléhá s tíživým tajemstvím. I drak se ve finále vybarví ve zcela nečekaném světle a oslík co neví, nepoví a ještě přidá vlastní komentář, aby se to nepletlo. Shrek je zkrátka pohádkou naruby, neamericky ironickou parodií na pohádková klišé, při níž se srdečně zasmějí všichni. Víc a zasvěceněji ale určitě ti, co už odrostli věku klasických pohádek, což potvrzuje i výběr filmu do hlavní soutěže letošního MFF v Cannes.

Dabing:Mike Myers,Eddie Murphy,Cameron Diaz,John Lithgow,Cody Cameron,Vincent Cassel,....

News 5

22. října 2008 v 14:49 | Veronika |  News
Ahojky:-)
Chtěla bych se omluvit že jsem sem dlouho vubec nic nepřidávala ale nemohla jsem se sem dostat:-(
Nevím proč ale pokaždý mi to místo tohoto blogu ukázalo můj druhý blog www.buffy33.blog.cz
No dneska to už konečně šlo tak jsem sem opožděně dala statistiky za minulý týden. Moc vás sem bohužel nechodí:-( ale nemůžu se divit když přidávám málo článků.
Doufám že už mi to normálně pujde.
Tak se mějte hezky=)